Hakkımızda

Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Güvenli Taşımacılık / Ankara evden eve nakliyat

Firmamızın gerçekleştireceği evden eve taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç, eşyanızı alabilecek aracın eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Zamanında & TESLİMAT

Bütün taşıma işlemlerimiz genel bir plan dahilinde gerçekleştirilir. Bu sebeple en kısa sürede taşınma sağlanır.

Daha Fazlası

PAKETLEME & AMBALAJ

Taşınacak olan eşyalar gerekli özen gösterilerek titizlikle türüne göre paketlenir veya ambalajlanır.

Daha Fazlası

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Taşınma işleminde önce Expertimiz sayesinde taşınacak olan eşyalarınızın raporu çıkartılır.

Daha Fazlası

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bizim için herşeyden önemlisi taşıma işlemi tamalandıktan sonra geride güler yüzlü müşteriler bırakmaktır.

Daha Fazlası

Ankara Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık

Şehir Içi Evden Eve Taşınma Için Karar Vermeniz Durumunda, Uzmanlarımız Sizi Ziyaret Edip Eşyalarınızın Nasıl En Güvenilir Şekilde Taşınabileceğine Dair Fikir Beyan Etsinler.
nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Güvenle Taşın
Evden Eve Taşınma Için Karar Vermeniz Durumunda, Uzmanlarımız Sizi Ziyaret Edip Eşyalarınızın Nasıl En Güvenilir Şekilde Taşınabileceğine Dair Fikir Beyan Etsinler.
nakliyat
Şehirlerarası
Güvenle Taşın
20. Kata Kadar Çıkabilen Asansör Sistemimiz Sayesinde Eviniz, Kaçıncı Katta Olursa Olsun Eşyalarınızı Kolayca Ve Sorunsuz Bir Şekilde Taşıyoruz.
nakliyat
Asansör ile Taşımacılık
Güvenle Taşın
Kullanılmayan veya Fazla Olan Eşyalarınız Için Sizlere Özel Olarak Tasarlamış Olduğumuz Akıllı Oda Depolarımızda Eşyalarınızı saklıyoruz.Bu odalarda eşyalarınız oldukça Güven Altındadır
nakliyat
Eşya Depolama
Güvenle Taşın
Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Eğer sizler de özel ya da kamu kurumlarınıza nakliyat hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.
nakliyat
Kurumsal Ofis/Büro Taşımacılığı
Güvenle Taşın
Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonlarınızın başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, tüm ekibimizle yanınızdayız
nakliyat
Fuar Taşımacılığı
Güvenle Taşın

GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Firmamızın gerçekleştireceği evden eve taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç, eşyanızı alabilecek aracın eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Fiyatlandırma eşyanın hacmi, taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır.

  • Zamanında Teslimat
  • Ücretsiz Expertiz
  • Paketleme / Ambalaj
  • %100 Müşteri Memnuniyeti

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE

Güvenle Nakliyat olarak, çıktığımız bu yolda profesyonel ekibimiz ve çelik kasalı kapalı araçlarımız ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetini vermekteyiz. Her geçen gün kalitemizi artırıp siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

0

Ekip Arkadaşı

0

Araç

0

Akıllı Depo

0

Aylık Teslimat

GÜVENLE TAŞIN NAKLİYAT

Profesyonel Kadro / Profesyonel Hizmet

Güvenle Nakliyat, sizlere Türkiye’nin dört bir yanında sadece evden eve taşımacılık değil mağaza taşımacılığı, fuar- stand taşımacılığı, depo taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, kurumsal ofis taşımacılığı, paketleme ve ambalajlama hizmetlerini de vermektedir.